Hakkımızda

Doğaç Kozmetik;

Tüketicinin ihtiyacı olan güvenilir, sağlıklı ve kaliteli cilt ve saç bakım ürünleri üreten genç ve dinamik bir firmadır.  

 

Ülkemizde, özellikle büyük şehirlerde, çalışma yaşamının yoğun temposu çalışanların dinç ve bakımlı görünme zorunluluğunu ortaya çıkarmıştır. Bunun sonucu olarak çalışanların kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine olan ihtiyaçları günden güne artmıştır. Sektörde onlarca farklı marka ve çeşit ürünler bulunmakla birlikte, bu ürünlerin güvenilir, sağlıklı ve kalitesi tüketici için ciddi bir sorun oluşturmaktadır.  

 

Doğaç Kozmetik;

Le Charme Naturel markası adı altında güvenilir, sağlıklı ve kaliteli cilt ve saç bakım ürünlerini siz tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

 

Piyasadaki bir çok cilt ve saç bakım ürünlerinin,  tüketicilerin bazı özel beklentilerini karşılamadığı görülmektedir. Bu nedenle bir çok tüketicinin çeşitli internet sitelerinde yayınlanan son derece ilkel ve uzmanlıktan uzak olarak hazırlanmış cilt ve saç bakım tariflerini kullanarak kendi ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştığı, ilkel ve yetersiz koşullarda hazırlanan bu ürünlerin ise kullananlara yarardan çok zarar verdiği görülmüştür.

 

Doğaç Kozmetik;

Tüketicilerin  özel beklentilerini karşılamak amacıyla uzman mühendis ve dermotologlar tarafından özel formüllerle hazırlanmış  özel ürünlerle buluşturmayı hedeflemiştir.  Bu kapsamda sizlere sunduğumuz özellikli ürünlerin başında Le Charme Naturel O3  ürünleri gelmektedir.

 

Le Charme Naturel Organik,  organik zincirinin başından sonun kadar takip edilebildiği ve sertifikalandırıldığı, sadece organik ürünleri tercih eden tüketicilere yönelik bir konseptte hazırlanmıştır.   

 

Le Charme Naturel  Helal , helal ürünleri tercih eden tüketicilerin bu konudaki hassasiyetlerine uygun içerikte üretilmiştir.

 

Le Charme Naturel Vegan, hayvan testlerin yapılmadığı ve hayvansal ürünlerin bulunmadığı ürünleri vegan yaşam anlayışını benimsemiş tüketicilerimiz için üretilmiştir.  

 

Le Charme Naturel Bebe,  içerisinde SLS/SLEES,  Paraben, Boya ve Alkol içermeyen ürünleri en çok sevdiğimiz evimizin prens ve prensesleri için üretmiştir.

 

Le Charme Naturel PET, farklı seçeneklerde evcil, can dostlarımızın temizlik ve bakım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilip üretmiştir.

 

Bütün tüketicilerimize güvenli, sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz.