Tüy Bakım Kremi Kedi ve Köpek 370 ml
175.00 TL
125.00 ₺
125.00 TL

Le Charme Naturel Durulanmayan,  Tüy Bakım Kremi Tüy bakım kremi kedi ve köpeklerin tüylerinin nemlenmesine, yıpranmaların azalmasına yardımcı olur. İçeriğindeki argan yağı sayesinde tüylerin gücünü ve parlaklığını arttırır Kökten uca kadar sağlıklı görünüm sağlar tüyler yumuşaklık kazanır. Tüy Bakım Kreminin Faydaları Tüyleri yumuşatır Tüylerin bakımını yaparar Tüylerin kabarmasını önler Tüyler üzerinde yağ birikimine yol açmaz Tüyleri güneşin ışınlarından korur Kedi ve köpeğinizin derisini nemlendirir. Tüylere parlaklık verir Kullanım Tüy bakım kremi duş sırasında ya da duştan sonra kullanılabilir. Islak ya da kuru uygulayabilirsiniz. Gün boyu bakım ve kolay tarama için tercihen Le Charme Naturel Sampuandan sonra tüylere nemli olarak uygulamanız tavsiye edilir. Durulama gerektirmez. Dilerseniz kuru ve temiz tüylere aynı uygulamayı yapabilirsiniz. Uyarı Haricen kullanılır PET ürünüdür. Serin yerde saklayınız İlaç değildir

Argan Keratin Provitamin B5 Özel Saç Bakım Şampuanı
300.00 TL
200.00 ₺
200.00 TL

Le Charme Naturel Argan Keratin Provitamin B5 Özel Saç Bakım Şampuanı 350 ml Saçlarınızı yağlandırmadan temizler, keratin ve provitamin B5 sayesinde saçlarınızdaki nem dengesine destek olur. Argan Yağı Argan yağı, sadece Fas'ta bulunan Argan ağacı’nın meyvesinden preslemeyle elde edilir. Argan ağacı, yaklaşık 150 ila 200 yıl yaşar ve 30 ila 50 yaşına gelene kadar meyve üretemez. Ağaç, sadece sınırlı bir alanda yetiştiğinden yağı oldukça nadirdir. Argan yağı, doğal ve etkili bir şekilde yaşlanma ve cilt kuruluğuna karşı mücadele eder. Kuru saçların nemlendirilmesi için etkili sonuçlar vermektedir. Argan yağı tamamen doğaldır. Cilt, saç ve tırnaklar için çok faydalıdır. Ayrıca, kuru cilde sahip insanlar için eşsiz bir çözüm olmasının yanı sıra, yağlı cilde sahip insanlar için de yağ bezlerinde ve yağlı kafa derisi vakasını önlemede yardımcıdır. Argan Yağı muhteşem bir şekilde cildi canlandırır. Argan Yağının Saça Faydaları Saç tellerini yumuşatır. Saç kırıklarını azaltır. Saçın kabarmasını önler. Saçların üzerinde yağ birikimine yol açmaz. Saçlarınızı güneşin zararlı ışınlarından korur. Saç derisini nemlendirir. Saça parlaklık verir. Keratin  Saç kırıklarını ve saçtaki yıpranmanın onarılması ve saçlarınyeniden yapılandırılmasında Saçtaki pütürlüğün  giderilmesi , pürüzsüz hale getirilmesi ve saçların parlatılmasında Saçların kolay taranmasında İncelmiş, zayıf saçların kalın telli ve daha hacimli olmasında Saçlarda matlığı gidererek, belirgin bir parlaklık ve ipeksi bir görünüm sağlanmasında Kimyasal ve sıcak  işlemlerden yıpranarak hassaslaşmış, zayıflamış ve incelmiş saçları n korunmasında Saçların kırılması, kopması dökülmesinin önlenmesinde Saçların hızla uzamasında Provitamin B5 Tüm saç tiplerinin bakımında Kuru, boyalı ve yıpranmış saçların canlandırılmasında Saç uzatılmasında Saç dökülmesinin engellenmesinde Kullanım Yeter miktarda şampuanı saçınızda köpürtüp birkaç dakika masaj yaparak saçınızı temizleyiniz. Bol suyla durulayınız. Uyarı Haricen uygulanır. Göze temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. İlaç değildir.

Sarımsaklı Özel Saç Bakım Şampuan
300.00 TL
200.00 ₺
200.00 TL

LCN Sarımsaklı Provitamin B5’li Özel Saç bakım Şampuanı 350 ml Saçlarınızı yağlandırmadan temizler, saçlarınızdaki nem dengesine destek olur. Sarımsak Ekstratı Sarımsak, bir kükürt bileşiği olan allisin içerir. Allisin, saç tellerini güçlendirmede son derece etkili olduğu için saç dökülmesini engeller. Sarımsak, saçların sağlığı ve gelişimi için birçok üründe kullanılır. Parçalanarak veya ezilerek sarımsaktan elde edilen ekstraktı, gıda ve kozmetik ürünlerde kullanılır. Sarımsağın saça faydaları Ölmemiş olan saç köklerinin yeniden canlanmasını sağlar. Saçları parlaklaştırır ve canlandırır. Saç tellerinin kopmasını azaltır. Ezilerek saça kür yapıldığında saçları gürleştirir. Saç dökülmelerine karşı etkilidir. Boyadan etkilenen saçları güçlendirir. İçeriğindeki kükürt saç köklerinin beslenmesini sağlar. Provitamin B5 Tüm saç tiplerinin bakımında Kuru, boyalı ve yıpranmış saçların canlandırılmasında Saç uzatılmasında Saç dökülmesinin engellenmesinde kullanılır.   Kullanım Yeter miktarda şampuanı saçınızda köpürtüp birkaç dakika masaj yaparak saçınızı temizleyiniz. Bol suyla durulayınız. Uyarı Haricen uygulanır. Göze temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. İlaç değildir.        

At Kuyruğu Provitamin B5 Özel Saç Bakım Şampuanı
290.00 TL
200.00 ₺
200.00 TL

Le Charme Naturel At Kuyruğu Provitamin B5 Özel Saç Bakım Şampuanı 350 ml Saçlarınızı yağlandırmadan temizler, saçlarınızdaki nem dengesine destek olur. At Kuyruğu At Kuyruğu bitkisi, “Equisetaceae” ailesinden gelen “Equisetum” cinsine ait çok yıllık otsu bitkilerin ortak adıdır. Bu bitki adını muhtemelen at kuyruğu olan benzerliği sayesinde almıştır. “Equisetum arvense” at kuyruğu bitkisinin özütünün yapıldığı türdür. Kökleri vardır; ancak yaprak ve çiçekleri yoktur. Kahverengi, dalsız ve içi boş sapları erken bahar aylarında verimlidir.  At Kuyruğu ekstratının iyileştirici güçleri içinde bulunan silika, manganez, alüminyum, potasyum, saponinler, fitosteroller, fenolik asitler, kafeik asitler, alkaloidler, tanenler, ve flavonoidlerden gelmektedir. Atkuyruğu ekstratı toz veya çay şeklinde ağızdan alınabilir, banyolarda kullanılabilir ya da yaraları, deri enfeksiyonlarını iyileştirmek için lapa olarak kullanılabilir. At Kuyruğu'nun saça faydaları Saç derisini ve köklerini besler Saçların kısa sürede uzamasında etkilidir Kepeklenmeyi önler Saç tellerini güçlendirir Saçı derinlemesine temizler Saç dökülmesini önler Saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır Doğal bir saç düzleştiricidir Saç derisi üzerinde yağ birikimini engeller Provitamin B5 Tüm saç tiplerinin bakımında Kuru, boyalı ve yıpranmış saçların canlandırılmasında Saç uzatılmasında Saç dökülmesinin engellenmesinde Kullanım Yeter miktarda şampuanı saçınızda köpürtüp birkaç dakika masaj yaparak saçınızı temizleyiniz. Bol suyla durulayınız. Uyarı Haricen uygulanır. Göze temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. İlaç değildir.          

Tüy Geciktirici Jel
200.00 TL
140.00 ₺
140.00 TL

Le Charme Naturel Tüy Geciktirici Jel İstenmeyen tüyler kökünden alındıktan sonra temiz cilde sabah ve akşam günde iki kere tüylerin alındığı bölgeye masaj desteğiyle uygulanır. Ayrıca, tüy dökücü ürünlerin kullanılamayacağı yüz gibi bölgelerde de kullanılabilir. Kullanmaya başlamadan önce cildinizde küçük bir bölgeye kullanma talimatına uygun olarak cilt reaksiyonunuzu kontrol ediniz. Gözle temasından kesinlikle kaçınınız. Temas etmesi halinde bol suyla yıkayıp hemen hekime başvurunuz.  <span 12pt;="" font-family:="" "times="" new="" roman";="" background-color:="" transparent;="" font-weight:="" 400;="" font-variant-numeric:="" normal;="" font-variant-east-asian:="" vertical-align:="" baseline;="" white-space:="" pre-wrap;\"="">İlaç değildir.

Tüy Dökücü Krem
200.00 TL
140.00 ₺
140.00 TL

Le Charme Naturel Tüy Dökücü Krem Kremi; kollar, bacaklar, koltuk altları ve bikini bölgesinde bulunan tüylerin üzerini tamamen kaplayacak şekilde sürünüz. Cildinizin tipine göre en az 3 dk en fazla 5 dk bekleyiniz. Spatula veya peçete ile kremi tamamen cildinizden siliniz. Cildinizi suyla temizleyip kurulayınız. İşlem sonrası, tercihen nemlendirici kullanmanız önerilir. Vücudunuzun diğer bölgelerinde kullanmayınız. Leke, yara, varis, ben, tahriş olmuş cilt, güneş yanığı oluşmuş cilt, 72 saat içerisinde traş edilmiş ciltte veya geçmişte tüy dökücü kreme karşı olumsuz reaksiyon göstermiş olan bölgelerde kullanmayınız. Kullanmaya başlamadan önce cildinizde küçük bir bölgeye kullanma talimatına uygun olarak cilt reaksiyonunuzu kontrol ediniz. Gözle temasından kesinlikle kaçınınız. Temas etmesi halinde bol suyla yıkayıp hemen hekime başvurunuz.  <span 12pt;="" font-family:="" "times="" new="" roman";="" background-color:="" transparent;="" font-weight:="" 400;="" font-variant-numeric:="" normal;="" font-variant-east-asian:="" vertical-align:="" baseline;="" white-space:="" pre-wrap;\\\\\\"="">İlaç değildir.

Sıkılaştırıcı Gül Suyu Tonik
200.00 TL
135.00 ₺
135.00 TL

Le Charme Sıkılaştırıcı Gül Suyu Tonik Uyarı Haricen kullanılır. Bazı ciltlerde hassasiyet ve alerji oluşturabilir. Göze temas ettirmeyiniz. Çocuklardan ve gün ışığından uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç değildir.

Yaşlanma Karşıtı Antiaging Krem
300.00 TL
200.00 ₺
200.00 TL

Le Charme Naturel Yaşlanma Karşıtı Krem Cildinizde oluşan kırışıklıkları azaltarak cildinizin kırışık görünümünü değiştirir. Kırışık oluşumuna karşı yüzünüzü iyi durumda tutmaya yardım eder. Temizlenen yüze hafif ve yumuşak dokunuşlarla yaşlanma karşıtı krem uygulanır. Özellikle işaret ve orta parmaklar yardımıyla küçük vuruşlar yapılarak kremin yüze emilimi sağlanmalı ve yüz kasları böylece hareket ettirilmelidir. Sabah ve akşamları, ince tabaka şeklinde yüzünüze uygulayın. düzenli kullanım Uyarı Haricen uygulanır. Emzikli kadınlar kullanmamalıdır. Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz.  Kuru ve serin yerde, kutusunda saklayınız.

İncir Çekirdeği Yağlı Krem
250.00 TL
180.00 ₺
180.00 TL

Le Charme Naturel  İncir Çekirdeği Yağlı Krem Cildinizi nemlendirerek soğuk, kuruluk ve çatlaklara karşı korumaya yardımcı olur. Cildinize yumuşaklık ve hoş bir koku verir. İncir Çekirdeği Yağı Soğuk sıkım yöntemi kullanılarak incir çekirdeğinden elde edilen ve son zamanlarda popüler olmaya başlayan incir çekirdeği yağı Omega 3 yağ asidi ve E vitamini açısından zengindir. Çatlakları ve sivilceleri gidermede ve gerdan sarkmalarını azaltmada etkili olduğu gözlemlenmiştir. İncir Çekirdeğinin Yararları İncir çekirdeği yağı hakkında yapılan araştırmalara göre; Damar sertliğini önlemeye Ağrıları hafifletmeye Yaşlanmayı geciktirmeye Cilt sarkmalarını önlemeye Yaraları hızla iyileştirmeye Pürüzsüz bir cilt sağlamaya Cildinizi güzelleştirmeye yardımcı olur. İçerdiği Vitaminler E Vitamini         4041,3 mg/dl Omega 3          %40,21 Omega 6          %31,33 Omega 9          %17,39 Kullanım Bir miktar kremi avucunuza döküp vücudunuza uygulamak istediğiniz ve önceden temizlediğiniz alana sürün. Cildinize masaj yaparak kremi emdirin. Uyarı Haricen kullanılır Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız İlaç değildir

Gül Özlü Yüz ve Makyaj Temizleme Sütü
250.00 TL
180.00 ₺
180.00 TL

Le Charme Naturel Gül Özlü Yüz ve Makyaj Temizleme Sütü Ciltteki makyaj kalıntılarını ve kiri temizler. Cildinizin bakımlı görünmesini yardım eder. Cildinize güzel koku verir. Temizleme Sütünün Faydaları Makyajdan geriye kalan ve cildi olumuz etkileyen kalıntıları yok eder. Temizleme sütü ile cildin doğal yağ dengesi koruma altına alınır. Cildin yenilenmesinde etkili olan temizleme sütü ayrıca gece kremlerinin etkisini yaklaşık olarak iki katına çıkarır ve kremlerin cilde daha fazla etki etmesini sağlar. Gül Yağının Yararları Gül yağı; içerisinde bulunan vitaminler ve mineraller sayesinde cildi kirden arındırarak, canlı ve genç görünmesine yardımcı olur.  Doğal makyaj temizleyici olarak kullanılması önerilen gül yağı, hücrelerin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlar. Hamilelik döneminde kadınların en büyük sorunlarından biri haline gelen cilt lekelerini gidermek için kullanabilirsiniz. Alerjik cilt sorunları, egzama ve açık yaralarda tedavi edici rolü olan gül yağı, kuru cildin de adeta kurtarıcısıdır. Özellikle kış aylarında oluşan kuru cildin gereken nemi alabilmesi için kullanabileceğiniz gül yağı aynı zamanda antiseptik özelliğinden dolayı mikropları öldürmekte etkilidir. Kullanım Ellerinizi yıkayıp kuruttuktan sonra avuç içine bir miktar yüz temizleme sütü sıkın. Sütü elinizde iyice yaydıktan sonra yüzünüze hafif masaj yaparak sürmeye başlayın. Yağın ve kirin gözeneklerde en çok biriktiği bölgeler olan burun, çene ve elmacık kemiklerinin bulunduğu bölgelere yoğunlaşabilirsiniz. Sütü dilerseniz bir pamukla da yüzünüze sürebilirsiniz. 4-5 dakika sütle masaj yaptıktan sonra yüzünüzü ılık suyla iyice yıkayın. Süt yüzünüzden tamamen çıktıktan sonra cilt gözeneklerini sıkılaştırmak için soğuk su kullanın. Yüzünüzü kuruladıktan sonra gözenekler istediğiniz kadar küçülmediyse sıkılaştırıcı tonik kullanabilirsiniz. Tonik aynı zamanda gözeneklerde kalmış olabilecek temizleme sütü artıklarını da temizler. Süt ve tonik kullanıldıktan sonra cildin kurumasını önlemek için mutlaka nemlendirici krem kullanılmalıdır. Temizleme sütünün gözünüzün içine kaçmamasına özen gösterin. Bazı kişilerin cildi aşırı hassastır ve bu kişilerin cildinde temizleme sütünü uyguladıktan sonra kızarıklık olabilir. Bu durumlarda hemen cildinizi durulayın ve sadece cilt yapınıza uygun ürünleri kullanın. Uyarı Haricen kullanılır Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz. Göze temas ettirmeyiniz. Kuru ve serin yerde saklayınız İlaç değildir  

Argan Yağlı Saç Bakım Kremi
250.00 TL
180.00 ₺
180.00 TL

Le Charme Naturel Durulanmayan,  7/24 Arganlı Saç Bakım Kremi Arganlı 7/24 saç bakım kremi saçınızın nemlenmesine, yıpranmaların azalmasına yardımcı olur. İçeriğindeki argan yağı sayesinde saçınızın gücünü ve parlaklığını arttırır Kökten uca kadar sağlıklı görünüm alan saçlar ipeksi bir yumuşaklık kazanır. Argan Yağı Argan Yağı sadece Fas’ta bulunanArgan ağacının meyvesinden preslenmeyle elde edilir. Argab ağacı yaklaşık 150 ile 200 yıl yaşar ve 30 ile 50 yaşına gelene kadar meyve vermez. Ağaç sadece sınırlı bir alanda yetiştiğinden yağı oldukça nadir ve değerlidir. Argan yağı doğal ve etkili bir şekilde yaşlanma ve cilt kuruluğuna karşı mücadele eder. Kuru saçların nemlendirilmesi için etkili sonuçlar vermektedir. Argan yağı tamamen doğaldır. Cilt, saç ve tırnaklar için çok faydalıdır. Ayrıca kuru cilde sahip insanlar için eşsiz bir çözüm olmasının yanı sıra yağlı cilde sahip insanlar için de yağ bezlerinde ve yağlı kafa derisi vakasını önlemede yardımcıdır. Argan yağı muhteşem bir şekild cildi canlandırı. Argan Yağını Saça Faydaları Saç tellerini yumuşatır Saç kırıklarını azaltır. Saçın kabarmasını önler Saçların üzerinde yağ birikimine yol açmaz Saçlarınızın güneşin ışınlarından korur Saç derisini nemlendirir. Saça parlaklık verir   Kullanım Arganlı durulanmayan 7/24 saç bakım kremi duş sırasında ya da duştan sonra kullanılabilir. Maskeyi ıslak ya da kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Gün boyu bakım ve kolay tarama için tercihen şampuandan sonra saç tellerine ve derisine nemli saçınıza maskeyi uygulamanız tavsiye edilir. Durulama gerektirmez. Dilerseniz kuru ve temiz saça aynı uygulamayı yapabilirsiniz. Uyarı Haricen kullanılır Saç ürünüdür. Serin yerde saklayınız İlaç değildir

Leke Karşıtı Krem
250.00 TL
190.00 ₺
190.00 TL

Le Charme Naturel Leke Karşıtı Krem Cildinizde oluşan koyu lekeler ve yaşlılık lekeleri (Aynı zamanda karaciğer lekeleri olarak da bilinir) uzun süre güneşe maruz kalma, hormonal faktörler veya akne hasarı kaynaklı olabilir. Koyu lekeler görünümünüzü yaşlandırır. Genellikle, koyu lekeler cilt bakımı uzmanları tarafından güneş lekeleri olarak adlandırılır. Çoğu durumda, koyu noktalar, melazma olarak adlandırılan, bir kök soruna dayandırılır. Cilt lekesi problemlerine karşı özel olarak geliştirilmiş Le Charme Naturel Leke Karşıtı Krem, lekelerin görünümünü gözle görülür derecede azaltmada yardımcıdır. Özellikleri Actiwhite, optimum beyazlatma elde etmek için yeni bir cilt rengi açıcıdır. Vücutta, melanin oluşturulması sürecinde insan derisinin koyu renginden sorumlu olan melanogenezisi azaltmada için yüksek kapasite sağlar. Lipofructyl ™ Argan Ls 9779, besleyici, yenileyici ve koruyucudur. Cilde uygulandığında, argan yağı kolayca yayılır ve olağanüstü bir yumuşaklık ve duyusal cilt hissi bırakarak, yağlı ya da parlak bir etki vermeden hızla nüfuz eder. Kullanım Sabah ve akşam temiz cilde göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulanır. Gözle görülür sonuç için en az 3 haftalık düzenli kullanım önerilir. Optimal etki sağlamak için 21 günlük kullanım sonrası, 2-3 hafta boyunca krem sabahları ve güneşe çıkmadan önce kullanılmaya devam edilmelidir. Tüm cilt tipleri ve her yaş için uygundur. Uyarı Haricen uygulanır. Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde, kutusunda saklayınız. Göz ve ağız çevresinde dikkatli kullanınız. İlaç değildir.  

Çörekotu Yağlı Krem
250.00 TL
175.00 ₺
175.00 TL

Le Charme Naturel Çörekotu Yağlı Krem Cildinizin nemlenmesine destek olur. Cildinizi, kuruluk ve çatlaklara karşı korumaya yardımcı olur. Cildinize yumuşaklık ve hoş bir koku verir. Çörekotu Yağı Çörekotu yağı Siyah Tohum, Siyah Soğan Tohumu, Siyah Kimyon tohumu ve Siyah Susam olarak da bilinir. Çörekotu yağı uygarlığın başlangıcından bu yana geleneksel olarak tıpta kullanılmıştır. Yağı da kanser, hazımsızlık, diyabete karşı binlerce yıldır Ayurveda ve Çin Geleneksel Tıp uygulayıcıları tarafından tavsiye edilmiştir. Bu yağ kas ağrılarına, sızlamalara, romatizma, burkulmalara ve en can acıtan neyse ona karşı etkili bir silahtır. Kas ve eklermlerin içine derinlemesine nüfuz eder ve en inatçı ağrıları dindirebilir.  Çörekotu yağı cilde çok faydalıdır. Uygulandığında, yağlı veya ağır bir his değil aksine hafif ve ipeksi hissettirir.  Kolay emilimi sayesinde mükemmel bir nemlendiricidir. Eşlenik linoleik asit, tanen ve antioksidanlar gibi bir çok yararlı bileşenleri içerdiği belirtilmektedir.  Ayrıca vitaminler, protein, folik asit, kalsiyum, çinko, demir, bakır, stearik asit içerir. Özellikle Omega 3, Omega 6,  E Vitamini, B viraminleri, kalsiyum ve demir içeriği açısından zengindir. Çörekotu Yağının Yararları Anti bakteriyeldir. Gaz söktürücüdür. Sindirime yardımcıdır. Zararlı maddeleri üre yolu ile vücuttan attırı. Anti septiktir, kesik ve yaralarda mikrop kırıcıdır. Kramp gibi spazmları giderir. Vücuttan zehirleri arındırır. Sindirim sistemini uyarıcıdır. Sinir sistemini yatıştırıcıdır. Vücut sistemlerini güçlendirir. Kullanımı Her banyodan sonra veya vücudunuzun ihtiyaçlarına göre masaj ile temiz cilde uygulanır. Gerektiğinde diresk gibi pürüzlü gün içerisinde birkaç kez uygulanabilmektedir.   Uyarı Haricen kullanılır. Hamileler, ağrı kesici ve antibiyotik kullananlar bu yağı kullanmaktan kaçınmalıdır. Çocuklardan ve gün ışığından uzak tutunuz. Kendi kutusunda, kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç değildir.      

Aynısefa Çiçeği Yağlı Krem
250.00 TL
175.00 ₺
175.00 TL

Le Charme Naturel Aynısefa Çiçeği Yağlı Krem Cildinizin nemlenmesine destek olur. Cildinizi kuruluk ve çatlaklara karşı korumaya yardımcı olur. Cildinize yumuşak ve hoş bir koku verir. Aynısefa Çiçeği Yağı Aynısefa, Temmuz ve Ekim ayları arasında çiçeklenen yıllık bir bitkidir. Çeçekleri kırmızı, kahverengi, altın, turuncu renkli olup tatlı ve hoş kokuludur. Aynısefa çiçeğine eski bitki bilimciler tarafından bir çok fantastik özellikler atfedilmiştir. Bugün de olduğu gibi merhemi yanık , yara ve güneş yanıkları için kullanılmıştır. Avrupa'da Ortaçağ'da "Marygold" veya "sunbride" denilen Aynısefa çiçeği İskandinav tanrıçası Freya için kutsal olmuş ve aşk buyusu için kullanılmıştır. Aynısefa Çiçeği Yağının Yararları Güneş yanığına karşı şifadır. Yatıştırıcı ve rahatlatıcıdır. Kuru ciltler için nemlendiricidir. Yaraları iyileştiricidir. Yaşlanma karşıtıdır. İltihap karşıtıdır.   Kullanım Le Chrame Naturel, her banyodan sonra veya vücudunuzun ihtiyaçlarına göre masaj ile temiz cilde uygulanır. Gerektiğinde dirsek gibi pürüzlü bölgelere gün içerisinde birkaç kez uygulanabilmektedir.   Uyarı Haricen uygulanır. Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde kutusunda saklayınız. İlaç değildir.

At Kestanesi Yağlı Krem
250.00 TL
175.00 ₺
175.00 TL

Le Charme Naturel At Kestanesi Yağlı Krem Cildinizin nemlenmesine destek olur. Cildinizi kuruluk ve çatlaklara karşı korumaya yardımcı olur. Cildinize yumuşak ve hoş bir koku verir. At Kestanesi Yağı Güneşli ve ılıman iklimi seven at kestanesi ağacı meyvesi zehirlidir. Ancak bu zehirli meyve özleri, damarlar ve kılcal damarların yapısını koruyarak, pürüzsüz bir cilde sahip olunmasını ve bir çok cilt bozukluklarının iyileşmesinde etkilidir. At kestanesi ile yapılan kremler ve yağlar bir çok cilt sorunlarını ortadan kaldırmaya  yardımcı olur. At kestanesi yağı herhangi bir durumda vücudun bütün alanlarında dışarıdan kolayca kullanılabilir. Güçlü bir antioksidandır. At Kestanesi Yağının Yararları Kırışıklık ve çatlakların iyileştirilmesine etki eder. Romatizme ve eklem ağrılarının azalmasına yardım eder. Buna ek olarak gözler, kırışıklıklar, örümcek damarlar ve boyun derisi ve bölgesi etrafındaki gevşekliği düzeltmede yararlıdır. Özellikle içerisindeki aescin denilen madde vücutta kan damarları ve özellikle kılcal damalarda güçlendirmeyi ve esnekliği artırarak varis, hemoroid, şişme etkisini önlemede yararlıdır. Kullanım Le Chrame Naturel, her banyodan sonra veya vücudunuzun ihtiyaçlarına göre masaj ile temiz cilde uygulanır. Gerektiğinde diresek gibi pürüzlü bölgelere gün içerisinde birkaç kez uygulanabilmektedir.   Uyarı Haricen uygulanır. Özellikle antiogülan tedavi görenler, hamile veya emziren kadınlar, karaciğer ve böbrek hastalığı olan kişilerin at kesatnesi yağı kullanmaktan kaçınmalıdırlar. Bazı kişilerde bir takım alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Alerji yatkınlığı olan kişilerin doktara danışmadan at kestanesi kremi / yağı kullanmaması önerilmektedir. Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde kutusunda saklayınız. İlaç değildir.

Altın Maske
250.00 TL
175.00 ₺
175.00 TL

Le Charme Naturel Altın Maske 150 ml Bakımlı ve güzel olmak isteyen kadınların denediği maske çeşitlerinden biri de altın maskesidir. Tarihte altın maskesini güzelleşmek için ilk olarak Kleopatra’nın kullandığı düşünülmektedir. Son yıllarda ise, bu yöntem Japonya’dan tekrar dünyaya yayılmıştır. Le Charme Naturel Altın Maske, düzenli kullanımda ciltteki siyah noktaları temizleyerek cildinize parlak ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.  Altın Maskenin Faydaları Kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Çizgilerin ve lekelerin azalmasına yardımcı olur.  Yağlı ciltlerin temizlenmesine yardımcı olur. Sivilce, siyah nokta ve aknelerin temizlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cilde E Vitamini desteği sağlanmasına yardımcı olur.  Cildin yumuşamasına yardımcı olur. Yaşlanan hücrelerin aktive olmasında yardımcı olur. Kullanım Yüzünüzü ılık suyla yıkayıp iyice kuruladıktan sonra yüzünüze ve tercihen boyun bölgesine yoğun şekilde sürünüz. Tamamen kuruyana kadar (30-35 dakika) bekletip ardından kalıp şeklinde yüzünüzden çıkartınız. Altın Maske bir hafta süre ile yukarıda belirtildiği şekilde uygulanmalıdır. İhtiyaç halinde daha fazla tekrarlanması yararlı olabilir. Uyarı Haricen uygulanır. Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız. Göze temas ettirmeyiniz. İlaç değildir. Cilt hassasiyetiniz için doktorunuza danışmanız yararlı olacaktır.

Siyah Maske
225.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Siyah Maske Herkes tarafından kolayca uygulanabilecek bir maskedir. Yüzlerce yıl toprağın altında kalmış, beklemiş olan polifenoller ile cilt sağlığınıza ve güzelliğinize oldukça faydalıdır. Siyah maskeler çoğu cilt tipine uygundur ve rengini doğal özütlerden alır. Siyah Maskenin Faydaları Sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Uygun cilt pH’ını sağlar. İçindeki polifenoller sayesinde doğal hormon dengesini sağlar. İltihap ve ödem gidermeye yardımcıdır. Yaşlılık görünümünü gidermeye (anti-aging etki) yardımcıdır. Cildi yenilemeye yardımcıdır. Cilt yüzeyindeki zehirli maddeleri yok eder (detoks etki). Kullanım Yüzünüzü sıcak suyla yıkayıp iyice kuruladıktan sonra yüzünüze ve tercihen boyun bölgesine yoğun şekilde sürünüz. Tamamen kuruyana kadar (30-45 dakika) bekletip ardından kalıp şeklinde yüzünüzden çıkartınız. Siyah Maske bir hafta süre ile yukarıda belirtildiği şekilde uygulanabilir. İhtiyaç halinde daha fazla tekrarlanması yararlı olacaktır. Uyarı Haricen uygulanır. Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz. Serin yerde kutusunda saklayınız. Göze temas ettirmeyiniz. İlaç değildir.

Selülit Karşıtı Bölgesel İnceltici ve Sıkılaştırıcı Losyon
225.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Losyon Anti Selülit, Bölgesel İnceltici ve Sıkılaştırıcı Krem 150 ml Düzenli ve masaj yaparak uygulanmaldır.  Kafein ve teofilin içermez. Kullanım Anti selülit losyonu, sorunlu bölgede, günde iki kez dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Uygulanan bölge temiz ve kuru olmalıdır. Losyonun etkinliğini artırmak için, emilinceye kadar devirli masaj uygulamak önemlidir. Uyarı Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak ve orjinal ambalajında ​​tutunuz. Hassas ciltlerde kullanımında özel dikkat ediniz. Serin ve kapalı konumda saklanmalıdır. Yaralı ve yanmış bölgelere uygulanmamalıdır. Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir. İlaç değildir.  

Aloe Vera Bakım Jeli
200.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Jel Aloe Vera Bakım Jeli 150 ml Le Charme Naturel Aloe Vera Jeli, cildin yatışmasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Cilt dokusunun yenilenmesini destekler. Yüzünüze aloe vera jeli uygulayarak parlak ve kusursuz bir cilt sağlayabilirsiniz. Aloe Vera'nın Faydaları kuru ciltleri nemlendirir. güneş yanıklarına karşı cildi rahatlatır. ciltteki iltihaplara karşı oldukça etkilidir. saç diplerinin güçlenmesine ve saç tellerinin kalınlaşmasını destekler. sivilcelerin yok edilmesine yardımcı olur. ağrı ve şişlikleri azaltır.   Kullanım Günlük olarak kullandığınız nemlendirici kreminiz varsa onunla karıştırarak ya da doğrudan aloe vera jeli cilt bakımınızda nemlendirme, temizleme veya rahatlama amacıyla kullanabilirsiniz. Maske olarak cildinize uygun bakım yağlarıyla karıştırarak kendi cilt bakım maskenizi yapabilirsiniz. Bölgesel olarak uyguladığınızda yeter miktarda jeli sürerek bir süre bekletiniz. Soğuk suyla bölgeyi yıkayınız. Maske olarak kullandığınızda 20 dakika kadar yüzünüzde bekletip soğuk suyla yıkayarak temizleyiniz. Uyarı Haricen uygulanır. Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde kutusunda saklayınız. Bazı ciltlerde hassasiyet ve alerji oluşturabilir. İlaç değildir.

Havuç Yağlı Krem
225.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Havuç Yağlı Krem 100 m Cildinizin nem dengesini destekler. Soğuk, kuruluk ve çatlaklara karşı cildinizi korumaya yardımcı olur. Cildinize yumuşaklık ve hoş bir koku verir. Yazın güneşlenirken cildinizin bronzlaşmasına yardım eder. Havuç Yağı Havuç yağı, havuç özünden edilen edilen yararlı bir yağdır. İçinde A, B1, B16 gibi vitaminleri barındırır. İçeriğinde bolca bulunan A vitamini sayesinde havuç yağının rejenere özelliği vardır. Havuç yağı her türlü bakım için kullanılır. Saç ve cilt bakımında havuç yağı önemli bir yere sahiptir. Kullanımı sayesinde saç diplerine daha fazla oksijen taşınmasını sağlar. Havuç yağı saç dökülmesini önler, saç derisinde oluşan kuruluğu giderir ve saçların daha yumuşak ve canlı olmasını sağlar. Ayrıca cilde uygulanması cildi canlandırır, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Cildin nemlenmesinde de önemli bir yeri olan havuç yağı kırışıklıkları önlemenin yanında egzama, sedef gibi cilt rahatsızlıklarına da iyi gelmektedir. Havuç, havuç suyu ve havuç yağı dahili veya harici olarak aşırı miktarda alınırsa, son derece toksik ve ciddi nörolojik etkileri olabilir. Havuç Yağı’nın Yararları Cilt kanserine karşı koruyucudur. Romatizma ağrılarını keser. Bel ve boyun fıtıklarında kireçlenmeyi engeller. Çatlakları iyileştirir. Özellikle kuru ciltlere yararlıdır; besler, nemlendirir ve korur. Tahrişi önler. Cildi yeniler ve yaşlanma etkilerini azaltır.   Kullanım İhtiyacınız miktarda kremi alıp vücudunuzda uygulamak istediğiniz  temiz alana sürün. Cildinize masaj yaparak kremi emdirin. Uyarı Haricen kullanılır. Sara (epilepsi), astım rahatsızlığı olanlar ve hamile bayanlar, bu ürünü hekiminin onayından sonra kullanmalıdır. Çocuklardan ve gün ışığından uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde, kutusunda saklayınız. İlaç değildir.  

Kakao Yağlı Krem
220.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Kakao Yağlı Krem 100ml Cildinizin nem dengesini destekler. Soğuk, kuruluk ve çatlaklara karşı cildinizi korumaya yardımcı olur. Cildinize yumuşaklık ve hoş bir koku verir. Yazın güneşlenirken cildinizin bronzlaşmasına yardım eder. Kakao Yağı Kakao ağacı, özellikle sıcak bölgelerde Orta Amerika, Güney Amerika ve Batı Afrika’da yetişir. Kakao yağı, kakao meyve tohumları sıkılarak elde edilir. İşlenerek kullanıma sunulur. Uzun bir raf ömrüne sahiptir. Uzun süre depolanabilir. Oda sıcaklığında katı bir yağdır. Kakao yağı bilinen en kararlı yağlardandır. Doğal bileşiğinde bulunan antioksidanlar sayesinde acıma ve ekşime yapmaz. Cilt tarafından kolayca emilir. Gıda ve kozmetik sektöründe sık kullanılan bir yağ çeşididir.  Ancak unutulmaması gereken nokta; özellikle kakao yağı gibi yağlar güneş ışınlarını daha fazla emmektedir. Bu sebeple; güneşten korunmak için yakıcı sıcaklıklarda dışarıda bulunulmamalı, güneş kremi ile dahi olsa uzun süre güneş altında beklenilmemelidir.  Kakao Yağı’nın Yararları Cildi nemlendirir. Kuru ciltlere iyi gelir. Cildin kuruyarak çatlamasını ve soyulmasını önler. Vücut çatlaklarını yok eder. Gebe kadınlar hamilelikleri boyunca kakao yağı kullanarak çatlak oluşumunu önleyebilir. Cildi bronzlaştırır. Dudak çatlaklarının oluşmasını engeller. Güneş ve rüzgardan etkilenerek çatlayan dudakları yumuşatır. Hassas ciltler için de koruyucu bir tabaka oluşturur. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cilde yumuşaklık ve esneklik verir. İçeriğindeki antioksidanlar sayesinde erken yaşlanmayı ve kırışıklık oluşumunu önler. Egzama, sedef hastalığı, yanık, kızarıklık gibi cilt rahatsızlıkları için kullanılabilir. Ağız yaralarına iyi gelir. Traş sonrasında cildi nemlendirir. Yara izlerini yok eder. Epilasyon sonrası yıpranan cildi rahatlatır. Kullanım İhtiyacınız miktarda kremi alıp vücudunuzda uygulamak istediğiniz  temiz alana sürün. Cildinize masaj yaparak kremi emdirin. Uyarı Haricen kullanılır. Hassas ciltlerde alerjik olabilir. Çocuklardan ve gün ışığından uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde, kutusunda saklayınız. İlaç değildir.  

Gül Yağlı El Yüz Vücut Losyonu
225.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Gül Yağlı El, Yüz ve Vücut Losyonu 150ml Cildinizin nemlenmesine destek olur. Cildinizi, kuruluk ve çatlaklara karşı korumaya yardımcı olur. Cildinize yumuşaklık ve hoş bir koku verir. Gül Yağı Buhar damıtma sürecinde taze gül yapraklarından türetilen gül yağı, cilde sağlık, tazelik, yumuşaklık ve esneklik kazandırarak cilt üzerinde harikalar yaratmaktadır. Geleneksel olarak, gül yağı ve gül suyu üretmek için büyük ölçekte ticari hasadı yapılan ve özel bir gül türü olan Rosa Damascena’dan çıkarılır. En iyi kalite Rosa Damascena’nın bulunduğu Bulgaristan’da üretim seviyesi de yüksektir. Daha önceleri, gül yağı, ağırlıklı olarak parfüm yapımında kullanılmıştır. Ama şimdi, güzellik ve kozmetik sektöründeki popülerliğini cilt bakımı için yararları sayesinde daha fazla artırmıştır.   Gül Yağının Cilt için Faydaları Gül yağı, kuru ve çatlak cilt üzerinde mükemmel bir nemlendirici etkiye sahiptir. Kuru cilde uygulandığında, cildi besler ve nemi korumak için yardımcı olur. Çok yağlı ciltler için de iyidir, cilt toneri olarak kullanılabilir. Cilt dokularını sıkılaştırmada, cilt gözeneklerini açmada ve yağlanmayı kontrol etmede büzücü olarak işlev görür. Yüz kaslarıyla uyumlu etki göstererek sarkmaları azaltıp yüz kırışıklıkları ve yaşlanmanın diğer çeşitli işaretleriyle mücadele edebilirsiniz. Antibakteriyel özelliğiyle deri enfeksiyonları ve akne için tedavi edici bir etkiye sahiptir. Güneşten yanmış ve son derece hassas ciltler için serinletme  ve yatıştırma etkisi vardır. Gül yağı, akne izleri, haşlanma yanığı, ya da diğer istenmeyen cilt lekeleri üzerinde şifa yeteneğine sahiptir. Gül yağı, antioksidan görevi görür ve cildin dokusunu iyileştirir. Zengin C vitamini kaynağıdır. Düzenli uygulandığında, solgun cilt üzerinde asıl cilt renginin geri gelmesine yardımcı olacaktır. Kullanım Le Charme Naturel, her banyodan sonra veya vücudunuzun ihtiyaçlarına göre masaj ile temiz cilde uygulanır. Gerektiğinde dirsek gibi pürüzlü bölgelere, gün içinde birkaç kez uygulanabilmektedir. Uyarı Haricen uygulanır. Çocuklardan ve güneşten uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde, kutusunda saklayınız. İlaç değildir.  

Zeytinyağlı El Yüz Vücut Losyonu
225.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Zeytinyağlı El Yüz ve Vücut Losyonu 150 ml Cildinizin nemlenmesine destek olur. Cildinizi, kuruluk ve çatlaklara karşı korumaya yardımcı olur. Cildinize yumuşaklık ve hoş bir koku verir. Zeytinyağı Zeytinyağı; zeytin ağacının, doğrudan meyvesinden sıkılarak, hiçbir kimyasal işlem görmeden, katkı maddesi içermeden, doğal hali ile elde edilen, oda sıcaklığında sıvı olarak tüketilebilen, yeşilimsi, sarımtırak renkte, sıvı bir yağdır. Zeytinyağı, içeriğindeki yağ asidi ve E vitamini ile doğal bir yapılandırıcıdır. Zeytinyağı, antioksidan elementleri içerir. Kolesterol düşürücü etkisi vardır. Zeytin Yağı'nın Cilde Yararları İçerdiği e vitamini yapılandırıcıdır. Tahrişin neden olduğu acı ile yanmayı giderir. Cildi nemlendiricidir, yumuşatır. Dudak çatlaklarını önler. Topuk çatlaklarını yok  eder. Onarıcıdır. Yaşlanma etkilerini geciktirir.   Kullanım Le Charme Naturel, her banyodan sonra veya vücudunuzun ihtiyaçlarına göre masaj ile temiz cilde uygulanır. Gerektiğinde dirsek gibi pürüzlü bölgelere, gün içinde birkaç kez uygulanabilmektedir. Uyarı Haricen kullanılır. Çocuklardan ve gün ışığından uzak tutunuz. Kendi kutusunda, kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç değildir.

Nar Çekirdeği Yağlı El Yüz Vücut Losyonu
200.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Nar Çekirdeği Yağlı El, Yüz ve Vücut Losyonu 150ml Cildinizin nemlenmesine destek olur. Cildinizi, kuruluk ve çatlaklara karşı korumaya yardımcı olur. Cildinize yumuşaklık ve hoş bir koku verir. Nar Çekirdeği Yağı Anavatanı eski İran olan nar (Punica granatum), yüzyıllardır tıbbi bir bitki olarak değerli olmuştur. Meyvesinin kırmızı tanelerinde bulunan çekirdekler sıkıştırılarak yağlar dışarı sıkılır. En iyi nar çekirdeği yağı soğuk preslenmiş olanıdır, bu da yağın, enzim, besin ve vitaminler gibi tüm doğal yararlarını korumasına yardımcı olur. Nar Çekirdeği Yağının Cilt için Faydaları Akneye karşı Faydaları Sivilceleri iyileştirir ve etkilenen bölgede dokuları yenileyerek iz oluşumunu engeller. Yaşlanma Karşıtı Güneşe maruz kalma, kirlilik veya yaşlanma nedeniyle oluşan hasarlı hücreleri onarıp pürüzsüz ve genç bir cilde kavuşturur. Kesik ve sıyrıkları iyileştirir Yarayı hızla iyileştirir ve aynı zamanda enfeksiyona karşı savaşır. Ayrıca, iyileşme sonrası ciltte iz bırakmaz. Cilt Yenileyici Genç görünümlü bir cilt ortaya çıkarmak için başlıca epidermis hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur. İltihap giderici ve yaşlanma karşıtı özellikleri olan, % 60'ın üzerinde parinarik asit içeren, nemlendirici ve besleyici bir yağdır. Cildinizle ilgilenir Cilt elastikiyetini artırır, cilt pH'sini dengeler. Serbest radikallere karşı cildi koruyan, kanser hücrelerinin oluşumunu önlemeyen ve yok eden; doğal antioksidanlar içerir. Kullanım Losyon, her banyodan sonra veya vücudunuzun ihtiyaçlarına göre masaj ile temiz cilde uygulanır. Gerektiğinde dirsek gibi pürüzlü bölgelere, gün içinde birkaç kez uygulanabilmektedir. Uyarı Haricen kullanılır. Çocuklardan ve gün ışığından uzak tutunuz. Kendi kutusunda, kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç değildir.

Nar Çekirdeği Yağlı Peeling
225.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Nar Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi; Yüzünüzde oluşan kırışıklık, leke, renk değişiklikleri, siyah nokta ve aknelerin yok edilmesine ve ölü derinin temizlenmesine yarımcı olur. Yüzeysel bir peeling olup, haftada 1-2 kez tekrarlanabilir. Cildiniz için en güvenli ve en hafif bir uygulamadır. Zamanla ciltte oluşan ve yapılan bakımların etkisini önleyen ölü derinin ciltten temizlenmesi ve alttaki temiz, canlı, sağlıklı derinin ortaya çıkmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama lekeli ve siyah noktalı cildinizden kurtulmanıza,  taze bir cilde sahip olmanıza, cildinizin daha pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur. Ölü deriden arındırılmış cildinize makyaj daha kolay uygulanır. Kullanmış olduğunuz kırışık önleyici ve leke kremi gibi kozmetik ürünlerinin cildinize daha kolay nüfuz etmesine yardım eder. Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasına, pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olur.   Bileşimi Le Charme Naturel Nar Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi her türlü cilt yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. Bileşiminde nar çekirdeği yağı vardır. Nar çekirdeği yağı; nadir Omega 5 esansiyel yağ asidi bakımından oldukça zengindir. Aynı zamanda modern bilimde bilinen en güçlü bitki bazlı doğal antioksidanlardan biri olan ve Punicic Acid olarak da bilinen Konjuge Linolenik Asit’in  (CLnA) 'nın tek botanik kaynağıdır. Konjuge moleküler yapı cilt ile son derece uyumlu olup kolayca emilir. Besinleri hücrelere yönlendirerek hücre yenilenmesi ve gençleştirme sürecini hızlandırır. Antioksidanlar açısından zengin, hücresel bozulmaya ve erken yaşlanmaya neden olabilecek serbest radikalleri ortadan kaldırarak cilt sağlığında ve görünümünde iyileşmeler sağlar. Cildin gençliğini ve sağlığını korumaya yardımcı olur. İçeriğinde zengin olarak esansiyel vitaminler ve mineraller (B1, B2, C, potasyum ve magnezyum) bulunur. Bir "kuru" yağ olarak, herhangi bir yağlı kalıntı bırakmadan kolayca deri tarafından emilir.   İçeriğinde; Purified water, dicaprylyl carbonate, ethanol, prunus armeniaca seed powder, sodium polyacrylate, prunus armeniaca seed oleum, vitamin e, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin bulunmaktadır.   Kullanım Sahası/Endikasyonları Le Charme Naturel Nar Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi, yüzeysel bir peeling olup ilaç değildir ve mevcut tıbbi tedavilere yardımcı olmak üzere kullanılabilir. Yüzümüzde oluşan kırışıklık, leke, siyah nokta, akne ve ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasına,  pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine katkı sağlar.   Kullanım Şekli ve Dozu Le Charme Naturel Nar Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi haricen kullanılır. Haftada 1-2 kez ılık duş sonrası, saç çizgisi bölgesi, göz çevresi ve dudak kenarları hariç tüm yüze/cilde dairesel hareketler ile 2-3 dakika masaj yapılarak uygulanır.  Sonrasında bol ılık su ile durulanır. Hedef Türleri İçin Özel Bilgiler / Uyarılar Haricen kullanılır.  Eğer hassas bir cilt yapısına sahipseniz ve ilk defa uygulayacaksanız, öncelikle peelingi elinizin üzerinde test edin. Herhangi bir alerji durumu söz konusu değil ise cildinize uygulayabilirsiniz.  Peelingi göz ve ağız ile temas ettirmeyin. Haftada 1-2 kereden fazla kullanmayın. Çocuklar,  gebe kadınlar ve böbrek yetmezliği olanlar kullanmamalı ya da hekim tavsiyesi ve kontrolünde kullanmalıdır. Kontraendikasyonları, İstenmeyen Yan Etkisi Preparatın ihtiva ettiği maddelere duyarlı olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Bazı hassas ciltlerde deriyi irkiltebilir. Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç Değildir. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü bol ılık su ile yıkayınız.

Kayısı Çekirdeği Yağlı Peeling
225.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Kayısı Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi; Yüzünüzde oluşan kırışıklık, leke, renk değişiklikleri, siyah nokta ve aknelerin yok edilmesine ve ölü derinin temizlenmesine yarımcı olur. Yüzeysel bir peeling olup, haftada 1-2 kez tekrarlanabilir. Cildiniz için en güvenli ve en hafif bir uygulamadır. Zamanla ciltte oluşan ve yapılan bakımların etkisini önleyen ölü derinin ciltten temizlenmesi ve alttaki temiz, canlı, sağlıklı derinin ortaya çıkmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama lekeli ve siyah noktalı cildinizden kurtulmanıza,  taze bir cilde sahip olmanıza, cildinizin daha pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur. Ölü deriden arındırılmış cildinize makyaj daha kolay uygulanır. Kullanmış olduğunuz kırışık önleyici ve leke kremi gibi kozmetik ürünlerinin cildinize daha kolay nüfuz etmesine yardım eder. Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasına, pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olur.   Bileşimi Le Charme Naturel Kayısı Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi her türlü cilt yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. Bileşiminde kayısı çekirdeği yağı vardır. Kayısı çekirdeği yağı; içinde bulunan gama linoleik asit sayesinde cilt tonunu eşitlemek ve cilt sıkılığını korumak için mükemmel bir etkiye sahiptir. Cildi besler, kırışıklıklar, çizgiler ve lekeler gibi yaşlanma belirtilerinin azalmasına katkı sağlar. Ayrıca Selenyum (Se), Kalsiyum (Ca) ve Magnezyum  (Mg) minerallerine sahip olmanın yanı sıra yaşlanma sürecini yavaşlatmada yardımcı olan A ve  E  vitaminleri açısından oldukça zengindir. Kayısı çekirdeği yağı, çeşitli cilt problemlerini tedavi etmek için Çin tıbbında sıklıkla kullanılır. Kayısı çekirdeği yağı antiinflamatuar özelliklere sahip olup özellikle akne kaynaklı iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun bir yağdır. Hafif olması ve komedojenik bir yağ olmaması, sivilceye yatkın ciltler için harika bir nemlendirici olarak çalışmasına destek olmaktadır. Ayrıca harika bir gece nemlendiricisidir.   İçeriğinde; Purified water, dicaprylyl carbonate, ethanol, prunus armeniaca seed powder, sodium polyacrylate, prunus armeniaca seed oleum, vitamin e, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin bulunmaktadır.   Kullanım Sahası/Endikasyonları Le Charme Naturel Kayısı Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi, yüzeysel bir peeling olup ilaç değildir ve mevcut tıbbi tedavilere yardımcı olmak üzere kullanılabilir. Yüzümüzde oluşan kırışıklık, leke, siyah nokta, akne ve ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasına,  pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine katkı sağlar.   Kullanım Şekli ve Dozu Le Charme Naturel Kayısı Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi haricen kullanılır. Haftada 1-2 kez ılık duş sonrası, saç çizgisi bölgesi, göz çevresi ve dudak kenarları hariç tüm yüze/cilde dairesel hareketler ile 2-3 dakika masaj yapılarak uygulanır.  Sonrasında bol ılık su ile durulanır. Hedef Türleri İçin Özel Bilgiler / Uyarılar Haricen kullanılır.  Eğer hassas bir cilt yapısına sahipseniz ve ilk defa uygulayacaksanız, öncelikle peelingi elinizin üzerinde test edin. Herhangi bir alerji durumu söz konusu değil ise cildinize uygulayabilirsiniz.  Peelingi göz ve ağız ile temas ettirmeyin. Haftada 1-2 kereden fazla kullanmayın. Çocuklar,  gebe kadınlar ve böbrek yetmezliği olanlar kullanmamalı ya da hekim tavsiyesi ve kontrolünde kullanmalıdır. Kontraendikasyonları, İstenmeyen Yan Etkisi Preparatın ihtiva ettiği maddelere duyarlı olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Bazı hassas ciltlerde deriyi irkiltebilir. Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç Değildir. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü bol ılık su ile yıkayınız.

Kabak Çekirdeği Yağlı Peeling
225.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Kabak Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi; Yüzünüzde oluşan kırışıklık, leke, renk değişiklikleri, siyah nokta ve aknelerin yok edilmesine ve ölü derinin temizlenmesine yarımcı olur. Yüzeysel bir peeling olup, haftada 1-2 kez tekrarlanabilir. Cildiniz için güvenli ve hafif bir uygulamadır. Zamanla ciltte oluşan ve yapılan bakımların etkisini önleyen ölü derinin ciltten temizlenmesi ve alttaki temiz, canlı, sağlıklı derinin ortaya çıkmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama lekeli ve siyah noktalı cildinizden kurtulmanıza,  taze bir cilde sahip olmanıza, cildinizin daha pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur. Ölü deriden arındırılmış cildinize makyaj daha kolay uygulanır. Kullanmış olduğunuz kırışık önleyici ve leke kremi gibi kozmetik ürünlerinin cildinize çok daha kolay nüfuz etmesine yardım eder. Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasına, pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olur. Bileşimi Le Charme Naturel Kabak Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi her türlü cilt yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. Bileşiminde kabak çekirdeği yağı vardır. Kabak çekirdeği yağı;  cilt bakımında, içerdiği önemli Omega 3, 6 ve 9  yağ asitleri, A, B5, C ve  E  vitaminleri, ve Potasyum (K), Magnezyum (Mg), Demir (Fe), Kalsiyum (Ca), Fosfor (P), ve Çinko (Zn)  gibi mineralleri nedeniyle sıklıkla “Süper Kahraman Bileşen” olarak övülür. Kabak çekirdeği yağı cildinizin kusursuz bakımını yapmaya, akne tedavisine, serbest radikal hasarı ile mücadeleye ve cildinizin nemlendirilmesine  yardımcı olur.   İçeriğinde; Purified water, dicaprylyl carbonate, ethanol, prunus armeniaca seed powder, sodium polyacrylate, cucurbita pepo seed oleum, vitamin e, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin bulunmaktadır. Kullanım Sahası/Endikasyonları Le Charme Naturel Kabak Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi, yüzeysel bir peeling olup ilaç değildir ve mevcut tıbbi tedavilere yardımcı olmak üzere kullanılabilir. Yüzümüzde oluşan kırışıklık, leke, siyah nokta, akne ve ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasın,  pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine katkı sağlar.   Kullanım Şekli ve Dozu Le Charme Naturel Kabak Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi haricen kullanılır. Haftada 1-2 kez ılık duş sonrası, saç çizgisi bölgesi, göz çevresi ve dudak kenarları hariç tüm yüze/cilde dairesel hareketler ile 2-3 dakika masaj yapılarak uygulanır.  Sonrasında bol ılık su ile durulanır. Hedef Türleri İçin Özel Bilgiler / Uyarılar Haricen kullanılır.  Eğer hassas bir cilt yapısına sahipseniz ve ilk defa uygulayacaksanız, öncelikle peelingi elinizin üzerinde test edin. Herhangi bir alerji durumu söz konusu değil ise cildinize uygulayabilirsiniz.  Peelingi saç çizgisi bölgesi, göz ve ağız ile temas ettirmeyin. Haftada 1-2 kereden fazla kullanmayın. Çocuklar,  gebe kadınlar ve böbrek yetmezliği olanlar kullanmamalı ya da hekim tavsiyesi ve kontrolünde kullanmalıdır. Kontraendikasyonları, İstenmeyen Yan Etkisi Preparatın ihtiva ettiği maddelere duyarlı olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Bazı hassas ciltlerde deriyi irkiltebilir. Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç Değildir. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü bol ılık su ile yıkayınız.

Zeytinyağlı Peeling
25.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Zeytinyağlı Yüz Peelingi; Yüzünüzde oluşan kırışıklık, leke, renk değişiklikleri, siyah nokta ve aknelerin yok edilmesine ve ölü derinin temizlenmesine yarımcı olur. Yüzeysel bir peeling olup, haftada 1-2 kez tekrarlanabilir. Cildiniz için güvenli ve en hafif bir uygulamadır. Zamanla ciltte oluşan ve yapılan bakımların etkisini önleyen ölü derinin ciltten temizlenmesi ve alttaki temiz, canlı, sağlıklı derinin ortaya çıkmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama lekeli ve siyah noktalı cildinizden kurtulmanıza,  taze bir cilde sahip olmanıza, cildinizin daha pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur. Ölü deriden arındırılmış cildinize makyaj daha kolay uygulanır. Kullanmış olduğunuz kırışık önleyici ve leke kremi gibi kozmetik ürünlerinin cildinize daha kolay nüfuz etmesine yardım eder. Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasına, pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olur. Bileşimi Le Charme Naturel Zeytinyağlı Yüz Peelingi her türlü cilt yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. Bileşiminde soğuk sıkım zeytinyağı vardır. Altın sıvı denilen zeytinyağı;  Akdeniz'de  4000 yıldır bir sağlık iksiri ve şifa kaynağı olarak görülmektedir. Doğal bir ilaçtır. İnsan için büyük önem taşıyan Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerinin yanı sıra vücudumuzdaki zararlı maddelerin neden olduğu tahribatı önleyen antioksidan elementleri (Vitamin A, D, E, K, Mineral Se, Zn, K, Na)  içerdiği bilinmektedir. Zeytinyağı cildi besler, korur ve yumuşatır, hücre yenileyici görevi görür. Cildin hem görünüşünü hem de yapısını güzelleştirir.  Cildin onarılmasına katkıda bulunur, su kaybını önleyen güçlü bir nemlendirme özelliğine sahiptir. Zeytinyağı, cildi sıkılaştırır ve yıpranmasını önleyerek cilde, temiz ve parlak bir görünüm kazandırır.    İçeriğinde; Purified water, dicaprylyl carbonate, ethanol, prunus armeniaca seed powder, sodium polyacrylate, prunus armeniaca seed oleum, vitamin e, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin bulunmaktadır. Kullanım Sahası/Endikasyonları Le Charme Naturel Zeytinyağlı Yüz Peelingi, yüzeysel bir peeling olup ilaç değildir ve mevcut tıbbi tedavilere yardımcı olmak üzere kullanılabilir. Yüzünüzde oluşan kırışıklık, leke, siyah nokta, akne ve ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasına,  pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olur.    Kullanım Şekli ve Dozu Le Charme Naturel Zeytinyağlı Yüz Peelingi haricen kullanılır. Haftada 1-2 kez ılık duş sonrası, saç çizgisi bölgesi, göz çevresi ve dudak kenarları hariç tüm yüze/cilde dairesel hareketler ile 2-3 dakika masaj yapılarak uygulanır.  Sonrasında bol ılık su ile durulanır. Hedef Türleri İçin Özel Bilgiler / Uyarılar Haricen kullanılır.  Eğer hassas bir cilt yapısına sahipseniz ve ilk defa uygulayacaksanız, öncelikle peelingi elinizin üzerinde test edin. Herhangi bir alerji durumu söz konusu değil ise cildinize uygulayabilirsiniz.  Peelingi göz ve ağız ile temas ettirmeyin. Haftada 1-2 kereden fazla kullanmayın. Çocuklar,  gebe kadınlar ve böbrek yetmezliği olanlar kullanmamalı ya da hekim tavsiyesi ve kontrolünde kullanmalıdır. Kontraendikasyonları, İstenmeyen Yan Etkisi Preparatın ihtiva ettiği maddelere duyarlı olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Bazı hassas ciltlerde deriyi irkiltebilir. Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç Değildir. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü bol ılık su ile yıkayınız.

Ozonyağı
250.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Ozon Yağı Organik sertifikasına sahip zeytinyağı moleküllerinin içerisine saf Oksijen moleküllerinin nakledilmesi ile elde edilmiş bir üründür. Le Charme Naturel Ozon Yağı, yüksek yoğunlukta ozonla Ozonid haline getirilmiş organik zeytinyağıdır. İLAÇ DEĞİLDİR. MEVCUT TIBBİ TEDAVİYE DESTEK olarak kullanılmalıdır.  Zeytinyağı Altın sıvı denilen zeytinyağı şifa kaynağıdır. Doğal bir ilaçtır. İnsan için büyük önem taşıyan yağ asitlerinin yanı sıra vücudumuzdaki zararlı maddelerin neden olduğu tahribatı önleyen antioksidan elementleri içerdiği bilinmektedir. Bu elementler  hormonlara destek olup, hücre farklılaşmasının gelişimine, hücre zarının oluşumuna yardımcı olmaktadırlar. Zeytinyağı Sağlık Kaynağıdır;  İçerdiği yağ asidi olan oleik asit, ilaç sanayinde kullanılmakta, antioksidan ve pıhtılaşma karşıtı özellikleriyle kalp için iyi bir koruyucu olduğu bilinmektedir. Omega-6 yağ asidinin, omega-3 yağ asidine oranını da düzenlemekte, hastalıklar ve kanser de dahil olmak üzere, kalp ve bağışıklık sistemi ile ilgili birçok hastalığın ilerlemesini engellemektedir. Bilinen bir çok yararının yanı sıra topikal uygulamalarında cilt kanserine karşı koruyucu etki sağlamaya yardımcı olduğu, keratin proteininin oksidasyonunu önleyerek saçların yumuşak ve parlak kalmasını, tırnakların soyulmasını ve kırılmasını engellediği bilinmektedir. Eklem enfeksiyonunu önlediği, ağrı kesici işlevi oluğu, ağrıyan bölgelere sürülerek ağrıyı azalttığı, iltihaplanmaya karşı savaştığı, siyatik, mafsal ağrıları, romatoidartritleri önlemeye yardımcı olduğu, kas krampları ve ağrılarında, kronik migren ağrısında, deri yaralanmalarında, varis, egzama, siyatik, zona, mantar hastalığı,  güneş yanığı, kulak ve boğaz ağrılarında etkileri azalttığı ifade edilmektedir. Zeytinyağı Güzellik Kaynağıdır; Cildi besler, korur ve yumuşatır, hücre yenileyici görevi görür. Cildin hem görünüşünü hem de yapısını güzelleştirir.  Cildin onarılmasına katkıda bulunur, su kaybını önleyen güçlü bir nemlendirme özelliğine sahiptir. Zeytinyağı, cildi sıkılaştırmak, yıpranmayı önlemek, saçları yumuşatmak, tırnakları güçlendirmek için kullanılır. Cilde, temiz ve parlak bir görünüm kazandırır.  Ozon Nedir? Ozon Hakkında Genel Bilgiler Ozon, dünyamızın üst atmosferinde bulunan Oksijen atomunun güneşin ultraviyole ışınları tarafından üç atomlu oksijene dönüştürülmesi ile oluşur. Oda sıcaklığında renksiz olan ozon gazının karakteristik bir kokusu vardır. Ozon, dünyamızı güneşin zararlı UV ışınlarından koruyan ozon tabakasını oluşturur ve canlıları güneşin radyasyon etkisine karşı korur. Çok güçlü okside etme özelliği vardır. Etkin bir dezenfektasyon maddesidir. Aktif oksijen (Q3) olarak bilinen Ozon en etkili koku giderici ve mikrop öldürücüdür.  Ozon; Suların dezenfeksiyonunda, ortam havası temizlemede, yüzme havuzlarında, tat, renk bulanıklık ve koku gideriminde, ağır metallerin uzaklaştırılmasında, bakteri ve virüslerin dezenfeksiyonunda, gıda depolamada, tavukçulukta, marketlerde ve manavlarda, kırmızı et işleme tesislerinde , yemek fabrikalarında, soğuk hava depolarında , konteynır dezenfeksiyonunda , seralarda, balık  yetiştiriciliğinde, hava ile bulaşan hastalıkların gideriminde, gıda endüstrisinde şişe ve yemek kaplarının dezenfeksiyonunda, veterinerlik ve hayvancılıkta enfeksiyon giderilmesinde, aflatoksin arındırılmasında, gıda ve havada kükürt giderilmesinde, klima sistemlerinde, insan kanında bulunan virüs gideriminde, zayıflamada, cilt hastalıklarında, virüslerin sebep olduğu hastalıklarda, dolaşım bozukluklarında, kronik yorgunlukta, akne, sedef dirençli mantar gibi cilt hastalıklarında, migren ve multipl skleroz gibi nörolojik hastalıklarda, zor iyileşen yaralarda, hastane, hava alanı, otel, hamam gibi klimalı sistemi olan yerlerde kullanılmaktadır. Ozon yağı;  İlk kullanımından bu güne;  Cilt Kırışıklıklarının Giderilmesinde ve Cildin Yenilenmesinde, Selülit, Sivilce, Akne, Leke, Topuk Çatlakları, Lazer Epilasyon Sonrasında, Vücut Kuruluğu, Saç Dökülmesinde, Yıpranmış Saçlarda, Aftlarda, Uçukta, Zona, Ağız İçi İltihapları, Cilt Enfeksiyonlarında, Sinek, Böcek ve Arı Sokmalarında, Bebek ve Yetişkin Pişiklerinde, Mantar Tedavisinde, , Eklem ve Kas Ağrılarında, , Hemoroid , Tüm Yanıklarda (Güneş ve Radyasyon da dahil), Yatak Yaralarında ve Diabetik Ayaklarda, Ter Kokularında, Sedef, Egzama, Vitiligo, Lichen, Ürtiker, Stria ,Keloid, İyileşmekte Olan Yaralarda ve Çatlaklarda kullanılmıştır.

Ardıç Yağlı Krem
250.00 TL
150.00 ₺
150.00 TL

Le Charme Naturel Ardıç Yağlı Masaj Kremi Cildinizin dinlenmesine ve rahatlamasına yardımcı olur, cildinize yumuşaklık ve hoş bir koku verir. Ardıç Yağı Ardıç yağı uçucu bir yağdır. Ardıç tohumlarının su buharı damıtımı ile elde edilir. Organik asitler, glikoz, sakaroz, juniperin, reçineli bileşikler ve acı madde içerir. Ardıç yağı, hareket kabiliyetini artırır. Dahilen kullanımın yanı sıra, ağrılı bölgelere zeytinyağıyla 1/10 oranında karıştırılarak masaj yapılması büyük fayda sağlar. Ardıç yağıyla yapılan masajlar çarpma, burkulma, ezilme gibi durumlarda da etkilidir. Bitkisel yağlar kullanılarak tedavi yapılan aromaterapide, ardıç yağı selülite karşı başarıyla kullanılmaktadır. Düzenli masajlarla selülitlerinizi giderebilirsiniz. Ardıç rahatlatıcı etkisiyle bilinir ve romatizmal sorunlarla, artrit, gut ve ağrılı kaslarla savaşır.  Sırt ağrısı, sızlayan kaslar vb. için masajda krem formunda kullanılması idealdir.  Antiseptik olduğu için haricen kullanımla deri hastalıklarının tedavisinde, selülitlerin giderilmesinde ve kramplarda da kullanılır. Kaşıntı, egzama, mantar hatta sedef benzeri rahatsızlıklar için onu deneyebilirsiniz. Ardıç yağı böbrek hastalarında ve hamilelerde kullanılmaz. Pek çok yararı olan yağın fazla miktarda kullanılması ise yarar yerine zarar verecektir. Gereğinden fazla kullanılması özellikle de böbreklerde tahrişe neden olabilmektedir. Ardıç Yağının yararları Eklem ve kas ağrılarını yatıştırır ve rahatlatır. İltihap karşıtıdır. Kaşıntı, mantar ve benzeri cilt rahatsızlıklarında etkilidir.  

 

7x24 Destek

Hergün 24 Saat Destek Alabilirsiniz

 

Koşulsuz İade

14 Gün Koşulsuz İade Garantisi !

 

ÜCRETSİZ Kargo

250 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde!

CANLI DESTEK

Copyright © Le Charme Naturel. Tüm Hakları Saklıdır.

#