Kabak Çekirdeği Yağlı Peeling

30.00 TL

40.00 TL

Stok Kodu: 263356

Stok Durumu: Stokta varLe Charme Naturel

Kabak Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi;

Yüzünüzde oluşan kırışıklık, leke, renk değişiklikleri, siyah nokta ve aknelerin yok edilmesine ve ölü derinin temizlenmesine yarımcı olur. Yüzeysel bir peeling olup, haftada 1-2 kez tekrarlanabilir. Cildiniz için güvenli ve hafif bir uygulamadır. Zamanla ciltte oluşan ve yapılan bakımların etkisini önleyen ölü derinin ciltten temizlenmesi ve alttaki temiz, canlı, sağlıklı derinin ortaya çıkmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama lekeli ve siyah noktalı cildinizden kurtulmanıza,  taze bir cilde sahip olmanıza, cildinizin daha pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur. Ölü deriden arındırılmış cildinize makyaj daha kolay uygulanır. Kullanmış olduğunuz kırışık önleyici ve leke kremi gibi kozmetik ürünlerinin cildinize çok daha kolay nüfuz etmesine yardım eder.

Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasına, pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olur.

Bileşimi

Le Charme Naturel Kabak Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi her türlü cilt yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. Bileşiminde kabak çekirdeği yağı vardır. Kabak çekirdeği yağı;  cilt bakımında, içerdiği önemli Omega 3, 6 ve 9  yağ asitleri, A, B5, C ve  E  vitaminleri, ve Potasyum (K), Magnezyum (Mg), Demir (Fe), Kalsiyum (Ca), Fosfor (P), ve Çinko (Zn)  gibi mineralleri nedeniyle sıklıkla “Süper Kahraman Bileşen” olarak övülür. Kabak çekirdeği yağı cildinizin kusursuz bakımını yapmaya, akne tedavisine, serbest radikal hasarı ile mücadeleye ve cildinizin nemlendirilmesine  yardımcı olur.  

İçeriğinde; Purified water, dicaprylyl carbonate, ethanol, prunus armeniaca seed powder, sodium polyacrylate, cucurbita pepo seed oleum, vitamin e, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin

bulunmaktadır.

Kullanım Sahası/Endikasyonları

Le Charme Naturel Kabak Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi, yüzeysel bir peeling olup ilaç değildir ve mevcut tıbbi tedavilere yardımcı olmak üzere kullanılabilir. Yüzümüzde oluşan kırışıklık, leke, siyah nokta, akne ve ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildinizin, ölü hücrelerden arındırılmasına, nem dengesinin korunmasın,  pürüzsüz ve canlı olmasına, sağlıklı ve güzel görünmesine katkı sağlar.

 

Kullanım Şekli ve Dozu

Le Charme Naturel Kabak Çekirdeği Yağlı Yüz Peelingi haricen kullanılır. Haftada 1-2 kez ılık duş sonrası, saç çizgisi bölgesi, göz çevresi ve dudak kenarları hariç tüm yüze/cilde dairesel hareketler ile 2-3 dakika masaj yapılarak uygulanır.  Sonrasında bol ılık su ile durulanır.


Hedef Türleri İçin Özel Bilgiler / Uyarılar

Haricen kullanılır.  Eğer hassas bir cilt yapısına sahipseniz ve ilk defa uygulayacaksanız, öncelikle peelingi elinizin üzerinde test edin. Herhangi bir alerji durumu söz konusu değil ise cildinize uygulayabilirsiniz.  Peelingi saç çizgisi bölgesi, göz ve ağız ile temas ettirmeyin. Haftada 1-2 kereden fazla kullanmayın. Çocuklar,  gebe kadınlar ve böbrek yetmezliği olanlar kullanmamalı ya da hekim tavsiyesi ve kontrolünde kullanmalıdır.


Kontraendikasyonları, İstenmeyen Yan Etkisi

Preparatın ihtiva ettiği maddelere duyarlı olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Bazı hassas ciltlerde deriyi irkiltebilir. Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç Değildir. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü bol ılık su ile yıkayınız.

İsim
Yorum Başlığı
Yorumunuz
Puanlama
 

7x24 Destek

Hergün 24 Saat Destek Alabilirsiniz

 

Koşulsuz İade

14 Gün Koşulsuz İade Garantisi !

 

ÜCRETSİZ Kargo

150 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde!

CANLI DESTEK

Copyright © Le Charme Naturel. Tüm Hakları Saklıdır.

#