Neem Yağlı Şampuan 1 lt

413.00 TL

550.00 TL

Stok Kodu: LCN05

Stok Durumu: Stokta varLe Charme Naturel Neem Yağlı Şampuan

Neem Yağlı Şampuanımız; Alman BASF firmasının hammaddeleri kullanılarak üretilmiş, doğal olarak adlandırılan bir üründür. Evcil hayvanınızın deri ve kıllarının temizlik ve bakımına uygun olarak üretilmiştir. Bebek şampuanı konseptinde üretilen şampuanımızın içeriğinde, sls, slees, alkol, paraben, boya ve silikon hammaddeleri bulunmamaktadır.

Şampuanımız; 370 ml ve 1 lt olmak üzere iki çeşit ambalajda tüketicilerin ilgisine sunulmuştur. 370 ml’lik ambalaj daha çok bir evcil hayvana sahip tüketicilere yönelik iken 1 lt ambalaj ise birden fazla evcil hayvana sahip tüketicilere ve pet kuaförlere yönelik üretilmiştir.

Temiz şampuan konseptinde de üretilen şampuanımızın içeriğinde neem yağı, provitamin B5, gliserin ve tarama kolaylığı sağlayan kozmetik ajanlar bulunmaktadır.

Neem Yağı

Neem yağı evcil hayvanınızın kıllarına parlaklık verir. Özellikle kuru havalarda kıl direncini arttırır. Kılların daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar. Kılları ölü hücrelerden temizler. Şampuanı evcil hayvanınızın derisine masaj yaparak uygulandığında kepek problemlerine ve kuruluğa karşı da bir çözüm sunar. Kıl diplerinde meydana gelen sedef ve egzama gibi deri rahatsızlıklarının iyileşmesine yardım eder.

Neem yağı doğal bir parazit kovucudur.  Kimyasal bir ilaç olmadığı için doğal bir çözüm sağlar.

 

Provitamin B5;

Evcil hayvanınızın kıl derisi ve kıl kökü bakımına yardımcı olur. Bu sayede kıl dökülmesinin azaltılmasına katkı sağlar. Provitamin B5; buna ek olarak, kılları nemlendirir. Bu özelliği ile kıl elastikiyetini arttırmaya yardımcı olurken kıl tellerinin sağlıklı ve parlak görünmesine ve derin bir parlaklıkla ışıldamasına katkı sağlar.

Gliserin;

Nemlendirici özelliği ile evcil hayvanınızın kıllarının pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.  Kıl köklerini besler, kuruluk ve pul pul dökülmeyi önler. Kılların daha hızlı ve sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Kılların daha parlak ve dolgun olmasını sağlar. Nemli kıllar uygulandığında kırıkları giderir, kılların güçlenmesi ve onarılmasını sağlar.

Le Charme Naturel Neem Yağlı Şampuan öncelikle evcil hayvanınızın güvenli ve sağlıklı temizliğini sağlar. Bunun dışında içeriğindeki neem yağı, provitamin B5, gliserin ve kolay tarama ajanları ile kıl, kıl kökü ve kıl derisi bakımını yaparak kıllara parlaklık, sağlıklı görünüm ve hacim verir. Kılların dökülmesini azaltarak kolay taranmasını sağlar. Deri ve kıl parazitlerinin uzaklaştırılıp kovulmasına yardımcı olur.

 

İsim
Yorum Başlığı
Yorumunuz
Puanlama
 

7x24 Destek

Hergün 24 Saat Destek Alabilirsiniz

 

Koşulsuz İade

14 Gün Koşulsuz İade Garantisi !

 

ÜCRETSİZ Kargo

350 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde!

CANLI DESTEK

Copyright © Le Charme Naturel. Tüm Hakları Saklıdır.

#